Szkoła która łączy w sobie najskuteczniejsze elementy metody komunikacyjnej, naturalnej i metody całkowitego zanurzenia w języku z wykorzystaniem wszystkich zagadnień w praktyce.

Pierwsza metoda polega na uczeniu się używania języka obcego w różnych kontekstach i symulowanych sytuacjach zaczerpniętych z życia codziennego takich jak m.in. w restauracji, na zakupach, na spotkaniu z przyjaciółmi, w podróży i w wielu innych. Zaczynamy od tworzenia prostych zdań, ale poprawnych gramatycznie i stylistycznie.
Ważnym czynnikiem metody komunikacyjnej jest ćwiczenie poprawnej wymowy, zbliżonej do ojczystej. Metoda ta pozwala przełamać barierę językową, jeden z największych problemów w osiągnięciu biegłości językowej.
Elementy metody naturalnej to część kursu podczas której nauka przebiega wyłącznie w języku obcym. Dzięki temu język jest przyswajany w sposób niewymuszony i naturalny. Lektor prowadzi zajęcia używając prostych wyrażeń i naturalnego języka, mówiąc o tym co dzieje się w danym momencie, posługuje się gestami i powtarza komunikat na kilka różnych sposobów.
Metoda całkowitego zanurzenia (Total Immersion), metoda przesiąknięcia językiem. Jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka obcego. Taki stały kontakt z językiem, zajęcia z przeważającą ilością konwersacji, sprawia, że nauka jest niezwykle efektywna i, co jest często upragnionym czynnikiem przez kursantów, szybka.

Twoje potrzeby

Kurs odpowiada twoim potrzebom i według nich są dobierane materiały językowe. Skupiamy się na tym, czego potrzebujesz.

Indywidualny plan nauki

Badając potrzeby, układamy twój, dopasowany do Ciebie plan nauki oraz oferujemy spersonalizowane materiały, które umożliwią Ci dynamiczną naukę we wciągający i ciekawy dla Ciebie sposób. Uwzględniając twoje predyspozycje oraz indywidualny styl nauki tworzymy dla Ciebie odpowiedni kurs. Dzięki temu zobaczysz wyraźne efekty w niedługim czasie.

Przełamanie bariery językowej

Dzięki naszej metodzie, pozbywasz się lęków i bariery w swobodnej komunikacji. Regularny kontakt z językiem oraz częste konwersacje sprawiają, że rozmowa w języku obcym staje się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym. Ćwiczymy język w najróżniejszych sytuacjach życia codziennego przez symulację wydarzeń. Lektor raz jest lekarzem, raz sprzedawcą w sklepie obuwniczym, a raz kelnerem 😊 Lektorzy często wykorzystują autentyczne materiały (m.in. blogi, artykuły z gazet, artykuły z portali, reportaże czy wideo w języku obcym). Nie uczymy się podręcznikowo, ale kładziemy nacisk na praktykę, użycie języka w życiowych sytuacjach nie jest już dla Ciebie stresującym problemem, czy powodem do frustracji, a przyjemnym rozwiązaniem i sposobem nawiązywania nowych znajomości.

Elastyczne podejście

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na twoje potrzeby oferujemy wiele rodzajów i wariantów kursów, wybierasz najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Dostosowujemy godziny kursu do twojego planu dnia czy tygodnia. Nasi metodycy pomogą Ci w wybraniu najlepszego wariantu kursu, biorąc pod uwagę poziom językowy, oczekiwania i twój wymarzony cel.

MAsz pytanie ?

NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLE KILIMANDŻARO

zapytaj o...

JEŻELI ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA MOŻESZ ZAPYTAĆ SIĘ O SZCZEGÓŁY NASZYCH SZKOLEŃ ZANIM PRZEJDZIESZ DO ZAMÓWIENIA I ROZPOCZNIESZ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ Z NASZĄ SZKOŁĄ :)